MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 5555561
nr 555 5561
Bokhylleskåp
1910-tal Ek, längd: 202, djup: 35, höjd: 161
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 1 december 2008
kl 18:13:43
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.800 kr